29 серп. 2012 р.

Запрошуємо дітей на навчання !

Клуб авіамодельної майстерності "Альбатрос" запрошує дітей віком від 10 років на навчання у 2012-2013 навчальному році. 

Програма першого року навчання знайомить дітей зі світом авіації та базовими принципами побудови літаючих моделей. Протягом навчального року діти будують 8 літаючих моделей, починаючи з найпростіших картонних, на яких діти опановують перші ази теорії польоту літаючих моделей. Кожна наступна модель більша та складніша за попередню. Четверта - модель  метального планера, на якому вивчаються аеродинамічні профілі. П`ята модель -  найпростіша резиномоторна модель, мета побудови якої - ознайомлення з силами, що діють на модель при моторному польоті, та розвиток розуміння, як налагодити модель на найдовший політ. Шоста модель - модель повітряного змія, виготовлена власноруч, що яскраво на прикладі показує, що таке підйомна сила. Сьома - схематична  модель планера з розмахом крил 110см. Восьма - кордова пілотажна модель з електродвигуном, на якій діти навчаються майстерності керування у виконанні фігур вищого пілотажу. По всім моделям проводяться тренувальні запуски та змагання. Також у навчальному році діти відвідують авіаційні музеї.

Записуйтесь попередньо, надіславши листа на електронну скриньку cprskama@gmail.com з темою "Попередній запис на навчання" та наступною інформацією: ПІБ дитини та її вік, а також - контактний телефон. Або ж  записуйтесь власноруч у холі приміщення Центру позашкільної роботи у зошит клубу авіамодельної майстерності "Альбатрос" за адресою: Леся Курбаса 7г.
Зустріч батьків з керівниками відбудеться 14 вересня 2012 року о 19:30 у приміщенні Центру позашкільної роботи за адресою: Леся Курбаса 7г.  Карта проїзду у розділі "контакти".
Задавайте питання в коментарях, або листуйте на cprskama@gmail.com.
Записуйтесь до нас на навчання і проводьте час весело та корисно. Навчатись цікаво.
Немає коментарів:

Дописати коментар